Україна шукає авторів нового герба

Кабінет міністрів документально створив комісію з проведення конкурсу на кращий ескіз великого Державного Герба України.

Кабінет міністрів України постановою № 1044 від 15 серпня 2007 року затвердив Положення про Комісію з підготовки та проведення конкурсу на кращий ескіз великого Державного Герба України. 

Текст відповідної постанови за підписом прем’єр-міністра України Віктора Януковича розміщений на урядовому порталі. 

Згідно з постановою, Комісія з підготовки та проведення конкурсу на кращий ескіз великого Державного Герба України є консультативно-дорадчим органом при Кабінеті міністрів, утвореним відповідно до урядового розпорядження № 283 від 16 травня 2007 року з метою забезпечення проведення кваліфікованої та об’єктивної експертизи проектів ескізів великого Державного Герба України. 

Основним завданням Комісії є відбір проектів ескізів, поданих на конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба України, та визначення його переможців. 

Згідно з положенням, Комісія бере участь у розробці програми та умов проведення конкурсу, зокрема вимог до проектів ескізів великого Державного Герба України та критеріїв їх оцінки, розглядає та проводить експертизу проектів ескізів, поданих на конкурс, здійснює їх відбір, підбиває підсумки та визначає переможців конкурсу, визначає кращий ескіз. 

Комісію очолюватиме віце-прем’єр-міністр України. До складу Комісії входять міністр культури і туризму та міністр юстиції, представники центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, наукових установ, вищих навчальних закладів, а також творчих спілок (за згодою).
Персональний склад Комісії затверджуватиметься Кабінетом міністрів України, а її діяльність здійснюватиметься на громадських засадах. При цьому члени Комісії не мають права консультувати учасників конкурсу. 

Комісія приймає рішення відкритим голосуванням простою більшістю голосів присутніх на засіданні членів Комісії. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні. 

Рішення Комісії щодо підсумків конкурсу приймається таємним голосуванням двома третинами голосів присутніх на засіданні членів Комісії. 

Відомо, що Комісію очолить віце-прем'єр Дмитро Табачник, також до неї включено міністра культури і туризму Юрія Богуцького, міністра юстиції Олександра Лавриновича, представників Секретаріату президента, вищих органів виконавчої влади, наукових установ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: