Україна скасувала візи для хорватів

З 15 червня до 31 жовтня 2010 року введено безвізовий режим в'їзду в Україну та транзитного проїзду через територію України для громадян Хорватії.

Президент Віктор Янукович ввів тимчасовий безвізовий режим для громадян Хорватії.

Відповідний указ розміщено на сайті глави держави.

"Запровадити на період з 15 червня до 31 жовтня 2010 року безвізовий режим в'їзду в Україну та транзитного проїзду через територію України для громадян Хорватії, якщо термін перебування їх в Україні не перевищує 90 днів", - йдеться в документі.

В указі також зазначено, що безвізовий режим введений "з метою активізації двосторонніх контактів у всіх сферах взаємовідносин та керуючись принципом взаємності".

Нагадаємо, Хорватія другий рік поспіль призупинила візовий режим для України на період літнього туристичного сезону. Тимчасове призупинення візового режиму діятиме у період з 1 квітня до 31 жовтня 2010 року.

Таким чином, громадянам України не потрібна віза для в'їзду до Хорватії терміном на 90 днів, за наявності дійсного закордонного паспорту.

Минулого року хорватський уряд також скасовував візовий режим для громадян України на період з 1 травня до 30 жовтня 2009 року. З ініціативою відмінити на час літнього сезону візовий режим виступила Україна.

Читайте також:

Хорватія відмінила візовий режим з Україною

Хорватія вдруге скасувала візовий режим з Україною

Українцям стали рідше відмовляти у шенгенських візах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: