Україна скоротить армію на 40 тисяч людей за п'ять років

Українська армія буде скорочена з 200 тисяч до 160 тисяч. До цих 40 тисяч, які будуть скорочені, увійдуть 20 тисяч цивільних співробітників.

Протягом п'яти років чисельність Збройних сил України буде скорочена з 200 тисяч до 160 тисяч осіб, заявив начальник Генерального штабу Збройних сил України Григорій Педченко.

"У наступні п'ять років ми скоротимо складу Збройних сил на 40 тисяч осіб — із 200 до 160 тисяч", — повідомив він на прес-конференції у четвер, 18 листопада, в Києві.

Начальник Генштабу також наголосив, що мова йде про суттєве скорочення управлінського апарату, зокрема, у Генштабі управлінський апарат буде скорочено на 20%.

Окрім того, скорочення торкнеться видів Збройних сил і армійських корпусів, а один армійський корпус буде повністю розформований.

Педченко також уточнив, що до цих 40 тисяч, які будуть скорочені, увійдуть 20 тисяч цивільних співробітників.

Він додав, що це не означає звільнення людей — їхнє скорочення відбудеться за рахунок перерозподілу і вони будуть працевлаштовані.

Як повідомлялося, 20 липня набрав чинності закон "Про основи внутрішньої і зовнішньої політики", прийнятий парламентом 1 липня 2010 року за ініціативи глави держави.

Він передбачає, що основним принципом зовнішньої політики є дотримання Україною політики позаблоковості, що означає неучасть України у військово-політичних союзах, пріоритетність участі у вдосконаленні та розвитку європейської системи колективної безпеки, продовження конструктивного співробітництва з НАТО та іншими військово-політичними блоками з усіх питань , що становлять взаємний інтерес.

Читайте також:

В Івано-Франківську в депутати попали "ухильники" від армії

Кабмін дав грошей армії за рахунок зменшення допомоги інвалідам

Українці не вірять, що армія здатна їх захистити

Українська армія стане боєздатною за шість років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: