Україна може слідом за ЄС скасувати перехід на літній/зимовий час – ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Україна може слідом за ЄС скасувати перехід на літній/зимовий час – ЗМІ

Фото: pixabay.com

Питання буде порушене в разі схвалення відповідного рішення європейцями.

Уряд України наслідуватиме Європейський Союз у разі схвалення останнім рішення щодо скасування переходів на літній і зимовий час. Про це повідомляє УНН з посиланням на Мінекономрозвитку.

Наразі в Україні діє другий часовий пояс із щорічним переведенням годинникової стрілки в останню неділю березня на годину вперед і в останню неділю жовтня на годину назад. Це визначено постановою Кабміну ще в 1996 році та відповідає порядку обчислення часу на території Євросоюзу. Разом із тим в Мінекономрозвитку нібито відсутнє "економічне обґрунтування щорічного переходу на літній час і інформація про зменшення споживання електроенергії при переході".

Медики розповіли, як призвичаїти організм до переходу на зимовий час

Медики розповіли, як призвичаїти організм до переходу на зимовий час

"Україна взяла курс на євроінтеграцію, яка передбачає імплементацію європейського законодавства. Існуючий на території України порядок обчислення часу є оптимальним, узгодженим з міжнародною практикою обчислення часу. Він сприяє адаптації всього спектру міжнародних економічних, культурних та інших відносин, відповідає її географічному положенню. Враховуючи викладене, у разі прийняття ЄС рішення про скасування переходу на літній час, Мінекономрозвитку звернеться до Кабміну щодо можливості внесення відповідних змін в порядок", - цитує видання інформацію з міністерства.

Як повідомлялося, в ЄС провели онлайн-опитування щодо зміни часу, в якому взяли участь 4,6 мільйона жителів. Переважна більшість, 80%, проголосували за скасування змін часу. Голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що дослухається до думки громадськості та запропонує скасувати перехід на зимовий час у ЄС.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація