Україна спільно з США запустить ракету-носій Antares - Державне космічне агентство

Від початку реалізації програми відбулося вже 5 пусків, 4 з яких завершилися успішно.

Спільний із США запуск ракети-носія Antares відбудеться вже в серпні цього року.

Про це сьогодні повідомила прес-служба Державного космічного агентства України (ДКАУ), передає УНІАН.

1 червня успішно пройшли всі вогневі випробування модернізованої ракети-носія Antares і жодних зауважень до роботи систем і агрегатів першого ступеня не було.

"Активно розвиваючи міжнародну кооперацію в галузі освоєння космічного простору, Україна співпрацює з американською компанією Orbital АТК щодо ракети-носія Antares. Вогневі випробування модернізованої ракети-носія завершилися в червні, зауважень до роботи систем і агрегатів першого ступеня немає. Перший пуск ракети-носія в новій конфігурації заплановано на серпень 2016 року", - передає прес-служба слова голови ДКАУ Любомира Сабадоша.

Як повідомили у відомстві, проект Antares розпочався ще в 2013 році. У ньому Україна створює основну конструкцію першого ступеня ракети-носія Antares, яка призначена для доставки вантажів на МКС із космодрому Уолопс (США). З початку реалізації програми відбулося 5 пусків, 4 з яких завершилися успішно.

У 2014 році через проблеми з двигуном ракета вибухнула за кілька секунд після старту, а проект було призупинено.

Тоді, американські спеціалісти ухвалили рішення та замінили двигун російського виробництва. Останні півтора року українські фахівці займалися модернізацією першого ступеня, адаптуючи його до нового двигуна.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: