Україна сподівається на безвізовий режим з Євросоюзом до Євро-2012

На саміті Україна - ЄС, який відбудеться 22 листопада в Брюсселі, Київ сподівається підписати план дій щодо введення безвізового режиму з ЄС.

Україна сподівається підписати угоду про безвізовий режим з Євросоюзом до середини 2012 року, повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

Азаров заявив, що на саміті Україна - ЄС, який відбудеться 22 листопада в Брюсселі, Київ сподівається підписати план дій щодо введення безвізового режиму з ЄС.

"Ми говорили Євросоюзу про те, що це питання бажано було б вирішити до Євро-2012, тобто до середини 2012-го року", - сказав Азаров.

Що стосується термінів підписання угоди про зону вільної торгівлі, то, за словами українського прем'єра, Україна в цьому питанні не ставить конкретних термінів.

"Ми хотіли до кінця року підписати, але бачимо, що не виходить. Ми не ставимо в цьому питанні рамки, тому що коли ставиш політичні рамки, то як правило, втрачається якість", - зазначив Азаров.

Він ще раз наголосив, що Україна наполягає на тому, щоб зона вільної торгівлі була рівноправною для обох сторін. При цьому він зазначив, що під час останнього раунду переговорів з ЄС Україні вдалося досягти прогресу в деяких питаннях.

"Наприклад, ми неодноразово говорили, що той квотний принцип, який закладений Європейським Союзом при розгляді питання про вільну торгівлю, нас не влаштовує. Тобто, квоти треба збільшувати, щоб вони відповідали реальним умовам ринку. І от за підсумками тринадцятого раунду переговорів, який нещодавно відбувся, обсяг квот значно збільшений ", - розповів Азаров.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович заявляв, що сподівається отримати план дій щодо введення безвізового режиму з Євросоюзом на саміті Україна - ЄС у листопаді.

Читайте також:

Янукович чекає план по безвізовому режиму з ЄС через місяць

Саркозі назвав терміни скасування віз між Росією і Євросоюзом

Україна підпише план по безвізовому режиму з ЄС за місяць

Янукович чекає план по безвізовому режиму з ЄС через місяць

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: