Опозиція: пародіювання Януковича - глум над всією Україною

Микола Томенко обурений, що пародійний сюжет про Януковича з’явився на тлі найвищого ступеня прояву любові нинішніх українських чиновників до російської влади.

Українська опозиція прокоментувала скандальну пародію на президента Віктора Януковича, яка була показана в програмі "Велика різниця" на Першому російському телеканалі.

"Це був не тільки глум над Віктором Януковичем, а й глум над українцями і Україною в цілому", - заявив заступник голови Верховної ради Микола Томенко (БЮТ).

За його словами найпоказовіше те, що цей матеріал "вийшов на головному державному телеканалі Росії на тлі найвищого ступеня прояву любові нинішніх українських чиновників до російської влади".

При цьому він поставив риторичне запитання, "чи знайдеться хоч хтось із головних представників команди Віктора Януковича, хто зреагує на прояв зневаги до президента з головного російського каналу".

Нагадаємо, автори сюжету вирішили пояснити новітню українську історію через сюжет комедії "Брюс всемогутній", в якій звільнений телеведучий отримує від Бога його владу. У пародії ж Богом стає Віктор Янукович, отримавши цю владу від пародійного Віктора Ющенка.

У діалозі цих персонажів прозвучали теми, досить гострі для обох країн. Що характерно, багато "підколів" на адресу Януковича лунали взагалі чи не вперше на російському федеральному каналі: наприклад, невизнання Абхазії і Південної Осетії. Також Януковичу пригадали борги за російський газ і навіть заведені проти нього колись кримінальні справи.

Втім, незважаючи на негативну оцінку самого сюжету, Томенко також заявив, що не схвалює цензурування цього фрагмента на українському каналі ICTV, який транслював передачу. Нагадаємо, що в Україні програма "Велика різниця" вийшла без пародії на президента Януковича.

Читайте також:

Кремль дозволив висміювати Януковича, бо розчарувався в ньому

Пародію на Януковича на українському телеканалі не показали

 Російський канал показав злу пародію на "дружнього" Януковича

 Янукович оконфузився на зустрічі з Мєдвєдєвим (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: