Україна святкує День Військово-морських сил

У Севастополі з нагоди святкування Дня Військово-морських сил відбудуться заходи, в яких візьме участь президент Віктор Янукович.

 У неділю президент, Верховний Головнокомандувач Збройними силами Віктор Янукович візьме участь у святкуванні Дня Військово-морських сил країни, яке пройде в Севастополі.

Вранці цього дня на кораблях і у військових частинах ВМС відбудеться урочистий підйом Військово-морського прапора і прапорів розцвічування. Після цього на катері президент пройде уздовж строю кораблів ВМС, які побудовані в Севастопольській бухті, і підніметься на борт флагманського корабля "Гетьман Сагайдачний". З борту фрегата Віктор Янукович звернеться з вітальною промовою до моряків, після чого вручить їм державні нагороди. На площі Нахімова він візьме участь у ритуалі вручення морських кортиків випускникам Академії ВМС України, а також покладе вінок до Меморіалу героїчним захисникам міста-героя Севастополя в 1941-1942 рр..

Цього ж дня відкриється військово-історичний комплекс "Михайлівська батарея" - філія Національного військово-історичного музею України. Тематична експозиція "Героїчний Севастополь" розповість про історію міста. Закінчиться святкування о 22:00 святковим феєрверком у небі над Севастопольською бухтою.

За інформацією прес-центру командування ВМС України, в урочистостях візьмуть участь близько 1,5 тисячі військових моряків, вісім кораблів ВМС, два кораблі морської охорони Державної прикордонної служби, а також і сторожовий корабель "Сметливий" Чорноморського флоту Російської Федерації. У святкових заходах візьмуть участь представники командування Чорноморського флоту РФ.

У відповідь російською стороною було відправлено запрошення у ВМС України про участь українського корабля в параді кораблів Чорноморського флоту на честь Дня Військово-Морського Флоту Росії. Відповідно до прийнятого командуванням ВМС України рішенням планується, що почесне місце в парадному строю кораблів Чорноморського флоту Росії займе фрегат "Гетьман Сагайдачний". Святкування Дня ВМФ Росії в Севастополі відбудеться 25 липня.

Читайте також:

ЧФ РФ привітав українських моряків: Севастополь - місто двох флотів назавжди

Російські моряки пройдуть парадом на честь Дня флоту України

ВМФ РФ назвав ім'я нового командувача Чорноморським флотом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: