Україна та Білорусь визначилися з кордонами

Ющенко та Лукашенко домовилися якнайшвидше завершити процес оформлення кордону між Україною та Білоруссю.

Президенти України та Білорусі Віктор Ющенко і Олександр Лукашенко погодилися якнайшвидше завершити процес договірно-правового оформлення кордону між цими державами.

Про це йдеться у заяві президента України за підсумками переговорів з лідером Білорусі 5 листопада в Києві.

"Це питання, яке ми роками не могли зрушити з місця. Сьогодні це стало предметом нашої спільної домовленості», - сказано в заяві Ющенка.

"Я хотів би висловити Олександру Григоровичу подяку за те, що білоруська сторона погодилася на такий принцип рішення і внесла у національний парламент угоду про державний кордон з Україною на ратифікацію", – сказано у заяві.

Нагадаємо, 5 листопада президент Білорусі Олександр Лукашенко прибув з офіційним візитом до Києва. Ющенко та Лукашенко відзначили стратегічний характер українсько-білоруських відносин.

Президент висловив переконання, що відносини між Україною і Білоруссю чим далі зміцнюються. У свою чергу Лукашенко наголосив, що відсутність протягом тривалого часу його офіційних візитів в Україну не є свідченням того, що відносини між нашими країнами не розвивалися. Навпаки, зазначив він, у останні три роки відбулося "упорядкування" двосторонніх взаємин України та Білорусі. Лукашенко підкреслив, що в України "ніколи не буде з Білоруссю проблем, оскільки інтереси двох країн збігаються".

Читайте також:

Лукашенко пообіцяв, що Ющенко ніколи не матиме проблем з Білоруссю

Лукашенко приїхав в гості до Ющенка

Ющенко доручив забезпечити охорону суверенних прав України в районі острова Зміїний

Україна і Росія домовились поділити Азовське море

ВідеоУкраїна та Білорусь визначилися з кордонами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: