Україна та Білорусь взаємно скасували всі торгові обмеження

Білоруський прем'єр провів дуже дружні переговори зі своєю колегою Юлією Тимошенко в Києві.

Міністерства економіки України та Білорусі підписали меморандум про взаєморозуміння у сфері застосування спеціальних (захисних) антидемпінгових і компенсаційних заходів у взаємній торгівлі.

Церемонія підписання документа відбулася після завершення двосторонніх переговорів прем'єр-міністрів двох країн Юлії Тимошенко та Сергія Сидорського.

"Сьогодні ми домовилися про те, що у взаємній торгівлі знімаємо всі перешкоди між Білоруссю та Україною з вільного переміщення товарів", - сказав Сидорський.

На його думку, підписана угода спрямована на скасування всіх обмежувальних заходів, запроваджених у докризовий час, на взаємні поставки продукції. "Ми погодилися – скасовуємо й починаємо працювати з чистого аркуша. Це дуже важливо, оскільки відкривається рух української продукції на білоруський ринок і білоруської продукції на український ринок", - зазначив білоруський прем'єр.

Крім того, Міністерство закордонних справ України та білоруське Мінекономіки підписали міжурядову угоду про умови поставок із Білорусі до України шин для легкових автомобілів. Відповідно до цієї угоди, Білорусь добровільно обмежує обсяг поставок шин до України за цінами не нижчими, ніж на внутрішньому білоруському ринку.

Нагадаємо, останні білорусько-українські переговори відбулися у Мінську на початку травня.

Питання відносин двох держав зокрема економічні та торговельні, обговорили президенти двох країн Віктор Ющенко і Олександр Лукашенко. Наслідком цих переговорів стали угоди про зняття торговельних обмежень

Читайте також:

Через Ющенка у Гомелі перекрили рух і відловлювали бродячих собак

У Білорусі заборонили пити алкоголь на вулиці

Між Росією та Білоруссю розгорілася "молочна війна"

Лукашенко заборонив білорусам кланятися Росії

ВідеоУкраїна та Білорусь скасували обмеження

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: