Україна та Італія повністю зняли обмеження на польоти між країнами

Україна та Італія повністю зняли обмеження на польоти між країнами

Фото: Freepik

Нині українці не можуть їздити до більшості країн ЄС, зокрема до Італії, із туристичною метою через заборону, спричинену COVID-19.

Україна підписала угоду про авіаперевезення з Італією, якою повністю знімаються обмеження на польоти між країнами. Права на маршрути отримала угорська авіакомпанія Wizz Air. 

Про це повідомляє avianews.com з посиланням на Wizz Air, який анонсував запуск 17 нових маршрутів між країнами.

“Минулого тижня Україна підписала нову угоду про авіаперевезення, яка повністю лібералізувала ринок між двома країнами. Після цього авіаційна влада Італії (ENAC) надала права на маршрути Wizz Air”, – зазначили у пресслужбі компанії. 

Від 2016 року між Україною і Італією можна було літати за принципом “відкритого неба”. Влада могла допустити на будь-який маршрут будь-яку авіакомпанію.

Однак 31 січня 2020 року авіаційна влада Італії заявила, що українські авіакомпанії отримали достатньо прав на маршрути, після чого Державіаслужба почала відхиляти заявки SkyUp на розширення своєї присутності у авіаційному просторі між країнами. 

Італія зацікавлена в тому, щоб авіаперевезення здійснювали компанії, які базуються в Італії та наймають місцевий персонал. Раніше цю роль виконувала авіакомпанія Ernest Airlines, але лоукост призупинив свою діяльність у січні 2020 року. 

Потім права на 11 маршрутів отримав ірландський Ryanair, а нині "зелене світло" отримав угорський Wizz Air, який відкрив свою базу в Мілані і найняв місцевий персонал. "Після цього необхідність обмежувати авіасполучення між країнами зникла", - пише видання. 

Нагадаємо, внаслідок подовження заборони ЄС на вільний перетин кордону Шенгенської зони для третіх країн ще на два тижні, зокрема для України, авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" скорочує польотну програму на відповідний період.

Відновлення польотів: як змінилися умови авіаподорожей в Україні

Відновлення польотів: як змінилися умови авіаподорожей в Україні

Повʼязані теми:

Наступна публікація