Ізраїль готовий скасувати візи для українців

МЗС Ізраїлю вже майже готове починати переговори про скасування віз для українців.

Україна та Ізраїль наблизилися до запровадження безвізового режиму. Ізраїльське МЗС вже отримало схвалення на початок переговорів з Києвом від більшості відомств країни.

В Ізраїлі вважають, що безвізовий режим з Україною не тільки полегшить родинні та ділові зв'язки громадян двох держав, а ще й пожвавить туризм.

Ізраїльське МЗС вже перейшло від декларативних до практичних дій у справі скасування віз для українців та заручилося підтримкою більшої частини урядових відомств, необхідною для початку переговорів. Відповідь ще не надійшла з МВС Ізраїлю.

Представник ізраїльського МЗС Ярів Овадья зазначив, що у переговорах з Україною зараз спостерігається прогрес. "У переговорах з Україною є реальний прогрес. Ми вже підписали угоду про скасування візового режиму для власників дипломатичних паспортів, на черзі власники службових в’їздних документів", - наголосив він.

В ізраїльському МЗС також сподіваються на скасування віз для деяких категорій громадян, зокрема паломників, вже до вересня. За "поступову тактику" у введенні безвізового режиму з Ізраїлем виступає і МЗС України, про що заявив заступник міністра закордонних справ Костянтин Єлісєєв.

Читайте також:

МЗС України не задоволене партнерством з Європою

Україна переживає наплив іноземних туристів

Безвізовий режим з ЄС очікує Україну за три роки

Євросоюз готовий скасувати візи для українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: