Україна та Ізраїль підписали угоду про безвізовий режим

Їздити без віз до Ізраїлю україні зможуть вже у жовтні - стільки часу потрібно на ратифікацію документа про безвізовий режим владними структурам двох держав.

Міністри закордонних справ України та Ізраїлю Костянтин Грищенко та Авігдор Ліберман підписали в Єрусалимі угоду про взаємне скасування візового режиму між двома державами.

Новий порядок перетину кордону громадянами України та Ізраїлю має вступити в силу протягом 90 днів після завершення процедур внутрішньої ратифікації документа, скріпленого підписами глав дипломатичних відомств двох країн.

За словами джерела в українській делегації, це відбудеться орієнтовно в жовтні.

Нагадаємо, ізраїльський уряд вирішив скасувати візовий режим з Україною 20 червня цього року. 30 червня це зробив і український Кабінет міністрів.

Раніше теж повідомлялося, що, швидше за все, українці зможуть відвідувати Ізраїль без віз вже восени. До цього часу МЗС розраховувало на завершення всіх процедур з приводу запровадження безвізового режиму.

Ізраїльська влада, у свою чергу, вважає, що після скасування візових вимог кількість українських туристів збільшиться більш ніж удвічі і в найближчі роки перевищить 200 тисяч людей.

Читайте також:

Ізраїль скасував візовий режим з Україною

Кабмін схвалив скасування візового режиму з Ізраїлем

Польща очікує, що Україна отримає безвізовий режим з ЄС швидше за Росію

ВідеоУкраїна та Ізраїль підписали угоду про безвізовий режим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: