Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна та Ізраїль підписали важливу декларацію: подорожувати стане легше

Кожному 20-му українському туристу торік відмовляли у в'їзді до Ізраїлю

Кожному 20-му українському туристу торік відмовляли у в'їзді до Ізраїлю. Україна також частіше не пускала ізраїльських громадян. І це попри безвіз, який діє між країнами ще від 2010 року. Згодом ситуація з перетином кордону поліпшиться, йдеться у ТСН.19:30.

Від початку цього року отримали українці отримали майже 2,5 тисяч відмов на в'їзді до Ізраїлю. Приміром, у 2018 році було лише 3,5 тис. за весь рік. Щоби поговорити про це – у Києві зустрілися міністри внутрішніх справ України та Ізраїлю.

У лютому розголосу наробила історія з 140 нашими туристами. На п'ять годин вони стали заручниками аеропорту імені Бен-Гуріона. Таким чином Ізраїль відреагував на дії українських прикордонників. Того ж дня 35 громадян Святої землі не впустили в Україну, бо ті не назвали мети візиту.

Авіаперевізники кажуть, що такі ситуації не рідкість. Вони просять прописати чіткі вимоги для контролю і навіть готові влаштовувати зустрічі для прикордонників обох країн. Усе для того, щоби звести до мінімуму ситуації, коли в громадян вже по прильоту не виявляється тих чи інших документів.

Відео Україна та Ізраїль домовились про полегшення процедури перетину кордону для громадян обох країн

Кожному двадцятому українському туристу торік відмовляли у в'їзді в Ізраїль. А в першому півріччі ця цифра зросла ще більше. Україна, своєю чергою, частіше не пускала ізраїльських громадян. І це, попри безвіз, який діє між країнами ще з 2010 року. Невдовзі, обіцяють у МВС обох країн, ситуація з перетином кордону поліпшиться.  

Україна та Ізраїль домовились про полегшення процедури перетину кордону для громадян обох країн

Вирішувала ці питання, кажуть у МВС, тривалий час робоча група. Для Ізраїлю, каже міністр Аріє Дері, безперешкодний перетин кордону не менш важливий. Адже лише до Умані щороку приїжджають понад 30 тис. хасидів-прочан.

"Були значні проблеми як в аеропортах Ізраїлю, так і України. Це дуже сильно вплинуло на кількість відвідувань між нашими країнами. Тому сьогодні ми відчинили нові двері в співпраці наших країн, які допоможуть нашим громадянам простіше подорожувати", - каже Аріє Дері.

Мова йде про декларацію, що посилює співпрацю між країнами та їх силовими відомствами. Документ передбачає передусім поліпшення умов міграційного контролю. Лояльніше ставлення прикордонників.

Громадянам також надаватимуть документ з офіційною причин відмови. Окрім того, МВС обох країн посилять боротьбу з нелегальною міграцією.

Утім, українцям радять не сподіватися лише на лояльність силовиків. Самим дбати про наявність усіх документів. Адже нерідко причинами відмови стають і такі цілком банальні причини – відсутність бронювання готелю чи готівки.

Кореспондент ТСН Олександр Романюк.

Залиште свій коментар

Вибір редакції