Україна та НАТО доповнили Хартію про партнерство

У документі відображено зміни у відносинах між Україною та НАТО, які відбулися з часу підписання Хартії про особливе партнерство у 1997 році.

У штаб-квартирі НАТО у Брюсселі була підписана Декларація про доповнення Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північноатлантичного Договору від 9 липня 1997 р.

Як повідомили у прес-службі Міністерства закордонних справ України, від української сторони підпис під документом поставив глава Місії України при НАТО Ігор Сагач, від Альянсу - Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Рассмусен.

Підписання Декларації стало черговим практичним кроком із реалізації рішень, ухвалених в ході зустрічі Північноатлантичної ради НАТО та підтриманих на засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ у грудні минулого року.

У документі відображено зміни у відносинах між Україною та НАТО, які відбулися з часу підписання Хартії про особливе партнерство у 1997 році, зокрема, у контексті рішень, ухвалених у 2008 році щодо майбутнього членства нашої держави в Альянсі та практичних механізмів наближення до цієї мети.

Декларація формалізувала провідну роль Комісії Україна-НАТО у процесі поглиблення в Україні реформ, які реалізовуватимуться в рамках виконання Річних національних програм.

Перша Річна національна програма на 2009 рік з підготовки України до набуття членства в Організації Північноатлантичного договору затверджена президентом України 7 серпня цього року.

Читайте також:

Молдова зібралася вступити у НАТО

НАТО розпочинає антипіратську операцію біля берегів Сомалі

Генсек НАТО прибув до Косова з одноденним візитом

Генсек НАТО вирішив "перегорнути темну сторінку" відносин з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: