Україна та Росія домовились про інтеграцію у транспортній сфері

Йдеться про розвиток співпраці в області безпеки залізничного, автомобільного, повітряного транспорту та про залучення інвестицій.

Міністр транспорту РФ Ігор Левітін і міністр транспорту і зв'язку України Костянтин Єфименко підписали план заходів щодо інтеграції транспортних систем Росії та України на 2010-2013 роки.

Левітін відзначив на прес-конференції, що йдеться про розвиток співпраці в області безпеки водного, залізничного, автомобільного, повітряного і дорожнього транспорту, про залучення інвестицій у транспортну сферу і захист інвесторів, про зниження адміністративних бар'єрів для перевізників.

Зі свого боку, Єфименко повідомив, що вже у другому-третьому кварталах цього року планується підписання чотирьох угод між міністерствами, зокрема з безпеки судноплавства в Азовському і Чорному морях, а також у Керченській протоці, про порядок і умови проходження судів внутрішніми водними шляхами, про співпрацю в морському і авіаційному пошуку і порятунку.

Крім того, відзначив Єфименко, українська сторона передала на розгляд РФ проекти положення про взаємодію диспетчерських морських служб і про порядок проходу судів у Керченській протоці.

Серед найбільш важливих інвестиційних проектів, які мають намір здійснити Україна і Росія в транспортній сфері, Єфименко назвав будівництво залізниці Москва-Відень через Україну. Він підкреслив, що для України це не політичний, а економічний проект, оскільки його реалізація дозволить збільшити транзит через Україну з нинішніх 65-70 млн тонн вантажів до 88-93 млн тонн.

Читайте також:

Росія претендує ще на два українських заводи

Європа не буде втручатися в об'єднання "Нафтогазу" і "Газпрому"

Росія віддасть Україні половину заводу з виробництва ядерного палива

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: