Україна та Росія домовилися не спекулювати на історії

Міністри закордонних справ двох країн категорично засудили спекуляції та суперечки на історичній тематиці та домовилися залишити історію історикам.

Україна та Росія виступили проти спекуляцій на історичній тематиці. Про це на спільній прес-конференції з главою українського МЗС Петром Порошенком заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров.

"Ми обмінялися думками на історичну тематику. На жаль, у цій сфері чимало політизованих підходів, наша спільна думка - історія має бути залишена історикам і не має використовуватися в різних спекулятивних цілях", - сказав російський дипломат.

Він також висловився за необмежений доступ громадян України та Росії до культурфи обох країн.

Нагадаємо, Петро Порошенко під час зустрічі з російським колегою Сергієм Лавровим наголосив на необхідності відновлення діалогу двох держав, причому на найвищому рівні.

В той же час, з російського та українського боків неодноразово лунали звиунвачення у неправильному трактуванін спільного історичного минулого.

Зокрема, РФ неодноразово висловлювала претензії щодо трактування українською стороною історії Голодомору, ОУН-УПа тощо. В той еж час, представники української сторони висловлювали обурення російськими тлумаченнями радянського минулого.

Читайте також:

Мєдвєдєв: існує єдина російська правда, все інше засмічує мізки

Лавров: противники Росії хочуть переписати історію Другої світової війни

Кремль не дозволить Україні переписувати спільну історію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: