Україна та Росія домовилися скасувати "чорні списки"

Петро Порошенко узгодив з Сергієм Лавровим питання "чорних списків" і домовився врегулювати ситуацію з незаконними перевезеннями російських ракет у Севастополі.

Петро Порошенко та Сергій Лавров
AFP
Петро Порошенко та Сергій Лавров
Міністри закордонних справ України та Росії домовилися про поступовий відхід від практики т.з. "чорних списків" - взаємних заборон на в'їзд окремих громадян.

Домовленість між Петром Порошенком та його російським колегою Сергієм Лавровим була досягнута під час зустрічі у рамках 17-го засідання Ради Міністрів ОБСЄ, що проходить у Афінах.

Порошенко і Лавров підтвердили, що прогрес, досягнутий останнім часом в економіці в питанні зняття торгових бар'єрів між Україною і Росією, отримає додатковий імпульс.

Крім того, керівники зовнішньополітичних відомств погодилися розпочати роботу з врегулювання ситуації з переміщенням транспорту Чорноморського флоту Росії і узгодити відповідну документальну процедуру.

Міністри констатували, що на сьогодні двосторонній діалог перейшов в конструктивний робочий формат, який базується на побудові довіри між двома країнами.

Під час зустрічі Порошенко також подякував Лаврову за безпосередню участь російського уряду у наданні допомоги Україні в подоланні епідемії грипу А/H1N1 і висловив співчуття у зв’язку з підривом потягу "Невський експрес", який призвів до чисельних жертв.

Читайте також:

У Держдумі збираються залишити ЧФ у Криму ще на сто років

МЗС Росії наполегливо радить Києву відмовитися від "чорних списків"

Росія забирає своїх розвідників з Криму

Київ вимагає демаркації кордону з Росією через вбивство українця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: