Україна та Росія домовляться про інспекції на Чорноморському флоті РФ

МЗС Росії доручено провести переговори з українською стороною і після досягнення домовленості підписати від імені уряду РФ цю угоду.

Росія і Україна мають намір підписати міжурядову угоду про взаємодію при проведенні інспекцій формувань Чорноморського флоту РФ на території України. Відповідне розпорядження підписав прем'єр-міністр Росії Володимир Путін.

"Схвалити представлений МЗС Росії, погоджений із Міноборони РФ та Мін’юстом РФ і попередньо опрацьований з українською стороною проект угоди між урядом РФ і Кабінетом Міністрів України про взаємодію під час проведення інспекційних заходів у місцях дислокації військових формувань Чорноморського флоту РФ на території України за Договором про звичайні збройні сили в Європі, Віденським документом 1999 року переговорів щодо заходів зміцнення довіри та безпеки і Договором щодо відкритого неба від 24 березня 1992 року", - йдеться в документі.

МЗС Росії доручено провести переговори з українською стороною і після досягнення домовленості підписати від імені уряду РФ цю угоду, "дозволивши вносити до проекту зміни, що не мають принципового характеру".

Як повідомлялося, 25 липня у Севастополі відзначили День Військово-Морського флоту Росії. У святковому морському параді та військово-спортивному святі взяли участь 5000 осіб особового складу ЧФ РФ, 22 бойових кораблі, дев'ять допоміжних суден, понад двадцять катерів і близько двох десятків одиниць сухопутної бойової техніки.

Читайте також:

Лужков упевнений, що ЧФ РФ залишиться у Севастополі назавжди

У Севастополі пройшов парад Чорноморського флоту Росії

Росія збільшить Чорноморський флот

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: