Україна та Росія проведуть термінові газові переговори

Один із керівників "Нафтогазу" змінив свої плани та терміново вилетів до Москви для переговорів із "Газпромом".

Перший заступник голови правління НАК "Нафтогаз України" Ігор Діденко змінив свої плани та відправився до Москви на черговий раунд переговорів із "Газпромом" щодо постачання російського газу.

Про це повідомили в українській енергетичній компанії.

У зв'язку зі спонтанним візитом Діденка було скасовано його раніше заплановану прес-конференцію.

В той же час, у "Нафтогазі" причин такої швидкої зміни графіку свого керівника не пояснили, зазначивши лише, що "виникла необхідність".

Нагадаємо, напередодні прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що Україна буде вчасно розраховуватися за спожитий російський газ, а "Нафтогаз" не стане банкрутом.

В той же час, іншої думки дотримується президент Віктор Ющенко. На його переконання, "Нафтогаз" зараз перебуває на межі банкрутства, і в такій ситуації Україна навіть може втратити свої газові активи, в тому числі, газотранспортну систему.

Незважаючи на те, що Україна вчасно розрахувалася за спожите у травні російське паливо, побоювання щодо наступних платежів неодноразово висловлювала й Росія. Зокрема, представники російської сторони відзначали, що Україна матиме проблеми із оплатою за газ, який вона за двосторонніми контрактами повинна закачати до своїх підземних сховищ.

Читайте також:

Україні загрожує газовий штраф у 30 мільярдів гривень

Тимошенко вкотре пообіцяла: дефолту не буде, а "Нафтогаз" платитиме за газ

США пришлють "газового посланця", щоб помирити Київ та Москву

В Україні припиняється газифікація сіл

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: