Україна та Росія розширять "Нитку"

Міноборони України й Росії мають намір розширити використання тренувального комплексу для підготовки пілотів палубної авіації "Нитка".

Міністерства оборони України й Росії мають намір розширити можливості використання тренувального комплексу для підготовки пілотів палубної авіації "Нитка" (Саки, Крим).

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба Міноборони з посиланням на заяву міністра оборони України Анатолія Гриценка.

Су-33
Су-33 (палубний винищувач) (Фото: combatavia.info)
За повідомленням, це питання обговорювалося під час зустрічі Гриценка з міністром оборони Росії Анатолієм Сердюковим.

На сьогодні уже підготовлено проект нової угоди, яка розширить можливості використання комплексу.

Зокрема мова йде про те, щоб дати можливість тренуватися в комплексі льотчикам із третіх країн.

Росія веде переговори з цього питання з Індією.

"Це вигідно й Україні, і Росії, і третій країні. А значить, перспективи тут позитивні", - передає прес-служба слова Гриценка.

Міністр також нагадав, що в рамках існуючого договору щороку в комплексі проходять підготовку російські льотчики палубної авіації.

"Тренування власного особового складу вигідні Росії. Це вигідно й нам, адже це додаткові гроші, це використання унікального об'єкта, у який було вкладено спільні зусилля й гроші 15 республік колишнього СРСР", - передає прес-служба слова Гриценка.

Як повідомляв iPlus, Гриценко виступає за модернізацію й переоснащення військової техніки й озброєння української армії, а також прогнозує завершення підготовки технічного проекту створення корабля класу "корвет", визначеного як базовий для військово-морських сил України, до 2008 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: