Україна та Росія вирішили, коли переглянуть договір про ЧФ

МЗС України та Росії підтвердили взаємну зацікавленість в удосконаленні договірно-правової бази, що регламентує питання перебування російського флоту в Криму.

Україна й Росія домовилися провести в грудні чергове засідання підкомісії з питань функціонування Чорноморського флоту Росії і його перебування в Криму.

У Києві пройшли українсько-російські консультації на рівні заступників голів МЗС.

Учасники переговорів підтвердили взаємну зацікавленість в удосконаленні договірно-правової бази, що регламентує питання перебування російського флоту в Криму, і вказали на позитивну динаміку в імплементації домовленостей про продовження базування флоту на території України.

Крім того, делегації обговорили перспективи розширення участі російської сторони в розвитку соціально-економічної сфери Севастополя й інших населених пунктів, у яких дислокуються військові підрозділи флоту.

Зазначимо, Україна й Росія мають намір домовитися про взаємодію під час проведення інспекційних заходів у місцях дислокації Чорноморського флоту Росії на території України.

21 квітня президенти України й Росії Віктор Янукович і Дмитро Мєдвєдєв підписали угоду про продовження перебування Чорноморського флоту в Криму до 2042 року й прив'язку оренди за нього до ціни на російський газ, що поставляється в Україну.

Читайте також:

Україна пообіцяла не видавлювати російський флот із Криму

Після подорожчання газу в Україні зросла кількість супротивників ЧФ РФ

Росія розробить стратегію розвитку Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: