Україна та Росія змінюють угоди

Зміни стосуються домовленостей про безвізовий режим між країнами та уточнюють їх.

Кордон
Архів
Україна і Росія уточнюють умови перетину своїх кордонів.
Україна та Росія внесли зміни в угоду про безвізовий режим, обмеживши список документів для перетину кордону.

Про це в п'ятницю повідомив департамент комунікації влади та громадськості секретаріату Кабінету міністрів України. За повідомленням, зміни затверджені постановою українського уряду від 8 серпня.

Зокрема, з переліку документів, визначених угодою про безвізові поїздки, вилучені документи, що за фактом не використовуються громадянами для перетину українсько-російського державного кордону. 

Це посвідчення особи генерала (адмірала) Збройних сил України, посвідчення особи офіцера військових сил, посвідчення особи прапорщика (мічмана) військових сил України, військовий квиток військовослужбовця військових сил України. 

Відповідно до положень угоди між країнами, громадяни України можуть в'їжджати, виїжджати, знаходитися і пересуватися територією РФ на підставі одного з дев'яти документів: паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичного та службового паспортів, проїзного документа дитини, свідоцтва про народження для дітей віком до 16 років, посвідчення особи моряка, посвідчення на повернення до України і посвідчення члена екіпажа повітряного судна. 

Яценюк і Лавров
Архів
Домовленостей щодо цього досягають дипломати.
Громадяни РФ перетинатимуть держкордон України на підставі одного з восьми документів: паспорта громадянина РФ, закордонного паспорта громадянина РФ, дипломатичного та службового паспортів, паспорта моряка, свідоцтва про народження для дітей у віці до 14 років із вказівкою приналежності до громадянства РФ, свідоцтва на повернення в РФ, льотного свідоцтва члена екіпажа повітряного судна. 

Угода набуває чинності за 30 днів з дати отримання останнього письмового повідомлення про виконання сторонами внутрішньо процедур, необхідних для цього.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: