Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна та США оголосили про початок спільного "ядерного" проєкту

Науковці двох країн досліджуватимуть сучасну ядерну науку та енергетику.

У Вашингтоні оголосили про запуск проєкту співробітництва між Україною та США з освіти та досліджень у галузі сучасної ядерної науки та інженерії.

Про це 9 серпня повідомили на сторінці у Facebook Посольства України у США.

Посол України в США Валерій Чалий звернувся до представників провідних українських та американських університетів та федеральних агенцій США, наголосивши на важливості розвитку українсько-американських відносин у ядерній сфері, зокрема у обміні знаннями та технологіями для безпечного та ефективного використання мирного атому.

"У Вашингтоні розпочато проект співробітництва між Україною та США з освіти та досліджень у галузі сучасної ядерної науки та інженерії", – йдеться в повідомленні посольства.

У Вашингтоні розпочато проект співробітництва між Україною та США з освіти та досліджень у галузі сучасної ядерної науки...

Опубліковано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США Четвер, 8 серпня 2019 р.

В рамках заходу присвяченого початку співпраці Посольство України в США презентувало виставку "50 винаходів, які Україна подарувала світу", яку можна оглянути в одному з провідних навчальних закладів США - Університеті Джорджа Вашингтона.

Нагадаємо, 19 липня президент України Володимир Зеленський звільнив 11 послів, серед яких і посол України в США Валерій Чалий. Заступник голови Офісу Вадим Пристайко зазначав, що послів буде звільнено 12, однак наразі указів є лише 11. Він додав, що більшість дипломатів перебуває на посадах значно довше, ніж традиційні 4-5 років, і що це - планова ротація. 

ВідеоВолодимир Зеленський звільнив одразу 11 послів

Зокрема й представника України у США Валерія Чалого. Окрім того, повернутися до Києва мають посли Кіпру, Туркменістану, Ватикану, Мальти, Йорданії, кількох африканських та латиноамериканських держав. У президента пояснюють, більшість зі звільнених послів перебували на посаді значно більший термін, ніж це передбачено традиційним терміном ротацій.   

Володимир Зеленський звільнив одразу 11 послів

Залиште свій коментар

Вибір редакції