Україна-Трійка ЄС: засідання міністрів з питань ЮСБ

Засідання міністрів з питань юстиції, свободи і безпеки (ЮСБ) у форматі Україна-Трійка ЄС відбудеться в Люксембурзі 11 червня.

11 червня в Люксембурзі відбудеться п’яте засідання міністрів з питань юстиції, свободи і безпеки (ЮСБ) у форматі Україна-Трійка ЄС.

Як повідомили у Представництві України при ЄС, українську делегацію очолить міністр юстиції Олександр Лавринович. Трійку ЄС під час заходу представлятимуть Федеральний міністр внутрішніх справ Німеччини Вольфганг Шобле, Державний секретар Федерального міністерства юстиції Німеччини Лутс Дівелль, міністри юстиції і внутрішніх справ Португалії Руї Перейра і Альберто Кошта та віце-президент Європейської комісії Франко Фраттіні.

Під час засідання сторони мають намір погодити проект Графіка імплементації оновленого Плану дій Україна-ЄС з питань ЮСБ, визначити пріоритети подальшої спільної роботи у цій сфері, підписати Робочі домовленості про встановлення оперативного співробітництва між Державною прикордонною службою України і Європейським Агентством з менеджменту оперативного співробітництва на зовнішніх кордонах країн-членів ЄС (FRONTEX).

Крім того, планується обговорити питання, пов’язані з підготовкою до підписання угод зі спрощення візового режиму і реадмісії, запланованого на 18 червня в рамках проведення Ради з питань співробітництва Україна – ЄС.

Серед іншого, передбачається оцінити прогрес у виконанні Плану дій Україна - ЄС з ЮСБ за напрямками: міграції і притулку, управління кордонами, боротьби з організованою злочинністю і тероризмом, включаючи протидію відмиванню грошей, фінансуванню тероризму, торгівлі людьми та незаконному переміщенню наркотиків, правоохоронного і правового співробітництва, зміцнення судової системи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: