Україна ухвалила план поглибленої співпраці з Євросоюзом

Планом передбачається, зокрема, продовження переговорів щодо створення зони вільної торгівлі міжУкраїною та ЄС з урахуванням національних інтересів тощо.

Кабінет Міністрів затвердив план першочергових заходів щодо інтеграції України в Європейський Союз на 2011 рік. Про це йдеться в повідомленні прес-служби уряду.

Відповідне розпорядження схвалено на засіданні Кабміну 29 червня.

План першочергових заходів зокрема передбачає: продовження переговорів щодо створення зони вільної торгівлі міжУкраїною та ЄС з урахуванням національних інтересів; розробку низки нормативно-правових актів, серед яких проектрозпорядження Кабінету міністрів України "Про затвердження плану заходів щодо виконання у 2011 році Загальнодержавноїпрограми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу", проект закону України "Про внесення зміндо закону України "Про судоустрій і статус суддів" з урахуванням висновків Венеціанської комісії;

Також проект закону України "Про ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння між Україною та Європейським Союзом та Кредитної угоди між Україною (як позичальником), Національним банком України ( як агентом позичальника) та Європейським Союзом ( як Кредитором) щодоотримання Україною макрофінансової допомоги Європейського Союзу"; проект закону України "Про захист економічноїінформації" та ряд інших.

"Прийняття урядового розпорядження забезпечить безперервність роботи з реалізації завдань у сфері євроінтеграції, їхсистематизацію та коригування з урахуванням впровадження внутрішніх соціально-економічних реформ, а також створитьпередумови для імплементації майбутньої Угоди про асоціацію між Україною та ЄС", - йдеться у повідомленні.

Реалізація завдань, передбачених планом першочергових заходів, сприятиме виконанню Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава". Створить передумови дляпідвищення ефективності реалізації та моніторингу державної політики інтеграції України до ЄС.

Як зазначено, реалізація розпорядження Кабінету міністрів не потребуватиме додаткових матеріальних та інших витрат з Державного бюджету України, оскільки організаційне, інформаційне, матеріально - технічне забезпечення беруть на себе органи виконавчоївлади в межах своїх повноважень.

Нагадаємо, раніше голова представництва Єврокомісії в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра заявив, що переговори про асоціацію з Україною можуть завершитися до кінця року.

Читайте також:

ЄС не став обіцяти Україні перспективу членства

ЄС відмовився скасувати візи для українців на час проведення Євро-2012

Голова Європарламенту сподівається на зближення між Україною та ЄС

Євросоюз не хоче пускати на свій ринок українських кондитерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: