Україна увійшла до топ-40 могутніх держав світу – рейтинг U.S. News & World Report 

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Очолюють престижний перелік США.

Американський журнал U.S. News & World Report оприлюднив рейтинг наймогутніших країн світу за підсумками 2019 року. Його розміщено на веб-сторінці одного з найавторитетніших політичних видань США.

Перелік укладений аналітиками BAV Group і Wharton School Університету Пенсільванії. Ними враховані низка факторів, серед яких економіка, військова міць, політичний вплив, лідерство в світі, а також членство і участь в міжнародних альянсах.

Лідером рейтингу стали Сполучені Штати Америки. Друге місце укладачі віддали Росії, третє – Китаю. У чільній десятці також присутні Німеччина, Велика Британія, Франція, Японія, Ізраїль, Саудівська Аравія та Південна Корея.

Україні в переліку визначено 39-те місце. Це вище, ніж Фінляндія, Греція, Оман, Казахстан, Польща, а також низка інших країн, серед котрих Португалія, Сербія, Чехія, Румунія, Угорщина, Болгарія, Хорватія тощо. Натомість вище автори переліку розмістили Люксембург, Білорусь, В’єтнам, Південну Африку, Єгипет, Катар, Пакистан, Ірак, Іран та інші держави.

U.S. News & World Report – журнал, що веде свою історію від 1933 року. Останні 35 років ним володіє будівельний магнат і видавець Мортімер Цукерман. Видання має редакцію у Вашингтоні та штаб-квартиру в Нью-Йорку. Останній друкований номер U.S. News & World Report побачив світ у грудні 2010 року, відтоді протягом десятиліття журнал видається онлайн на сайті usnews.com. Його щомісячна аудиторія нараховує десятки мільйонів унікальних відвідувачів, які переглядають сотні мільйонів статей.

Відео Україна покращила позиції у рейтингу процвітання - Економічні новини

Порівняно з минулим роком наша країна  піднялася на три позиції і посіла 96 місце зі 167.  Сильні сторони України - освіта та умови життя, а слабкі - довіра до інституцій та  безпека. Детальніше про це, а також коли в українців побільшає в гаманці монет - дивіться в економічному огляді одразу після актуальної інформації про курси валюти.   

Україна покращила позиції у рейтингу процвітання - Економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції