Україна увійшла у п’ятірку країн-лідерів у виробництві дитячої порнографії

Існуючому стану речей сприяє відсутність дієвої законодавчої бази і недостатнє залучення до боротьби інтернет-співтовариства.

 Україна увійшла в п’ятірку країн-виробників дитячої порнографії та в десятку лідерів з її поширення. Про це повідомила заступник голови ВГО "Правозахисна організація "Спільна мета" Катерина Аландаренко.

Як повідомляється, ці дані стали результатом проведення моніторингу та підготовки Громадського звіту щодо виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини.

Зокрема, у 2008 році майже 80% дитячої порнографії було виготовлено в Росії, Білорусі, Україні і Молдові. За даними МВС, із 250 мільйонів зразків конфіскованої з 1990 року дитячої порнографії 12 мільйонів знято в Україні.

За оцінками МВС, на постійній основі до цієї діяльності залучено 12-15 тисяч українських дітей, здебільшого безпритульних і дітей з неблагополучних сімей. За даними фонду Internet Watch Foundation (IWF), 62% інтернет-сайтів, які поширюють дитячу порнографію, розміщено у США, 28% - у Росії і 2% - в Україні (сьоме місце у світі).

Аландаренко нагадала, що у лютому 2010 року Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) оприлюднив результати дослідження "Комплексна оцінка масштабів продажу дітей, дитячої проституції та порнографії в Україні".

Дослідження, проведене Центром соціальних експертиз Інституту соціології НАН України, виявило, що з опитаних дітей віком 14-18 років 11% показували своє голе тіло; 7,8% - займалися сексом за певну плату; 3,2% - погоджувалися сфотографуватися або знятися у фільмі в оголеному вигляді.

Існуючому стану речей, за словами експерта, сприяє відсутність дієвої законодавчої бази і недостатнє залучення до боротьби інтернет-співтовариства.

Читайте також:

У Миколаєві священик розбещував дітей та виготовляв порно-відео

У Польщі за дитячу порнографію заарештували понад сто людей

За експлуатацію малолітніх українок британському педофілу дали довічне ув'язнення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: