Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна увійшла у топ 40 країн світу за кількістю стартапів

Україна увійшла у топ 40 країн світу за кількістю стартапів

Серед міст держави прогнозовано лідирує Київ.

Українська столиця посіла 34-те місце за кількістю стартапів у рейтингу дослідницького центру стартап-екосистем світу StartupBlink. Про це повідомляє Громадське.

Порівняно з попередніми показниками, Київ продемонстрував відчутне зростання і піднявся з 63-ї на 34-ту позицію. У місті дослідники нарахували 321 стартап.

Відео Як заробити мільйон: поради від українських стартаперів, про винаходи яких говорить увесь світ

Цього тижня журналісти вирушили до успішних українських стартаперів, про винаходи яких нині говорить увесь світ. Важко повірити, але народитися ці ідеї можуть навіть під час звичайного ремонту в квартирі.

Як заробити мільйон: поради від українських стартаперів, про винаходи яких говорить увесь світ

Одеса в тому ж рейтингу посіла 235-те місце, Львів опинився на 299-му, Харків посідає 435-ту сходинку, а Дніпро виявився 561-м. Загалом у дослідження включені понад 1000 міст з більше ніж 100 країн світу.

Україна в рейтингу стартапів піднялася на 4 позиції і посіла 31-ше місце.

Торік американський інтернет-рітейлер Amazon уклав угоду про купівлю українського стартапу Ring. Ця компанія є розробником розумних дверних дзвінків і недавно залучила 160 млн доларів інвестицій за оцінками близькою до 1 млрд доларів. Загальна сума залучених інвестицій перевищила 209 млн доларів.

Фотогалерея У столичному МВЦ оголосили переможців першого конкурсу біомедичних стартапів MBioS Challenge (5 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції