Україна узгодила плани з НАТО

Україна узгодила робочий план військового комітету "Україна-НАТО" на 2008 рік.

Україна узгодила з НАТО робочий план військового комітету "Україна-НАТО" на 2008 рік.

Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони України.

Відповідно до повідомлення, таке рішення було прийнято в ході засідання Військового комітету євроатлантичного партнерства й Військового комітету "Україна - НАТО" у Брюсселі.

У ході засідання сторони обговорили поточний стан і перспективи імплементації ключових ініціатив Альянсу, зокрема, концепцію оперативних можливостей, концепції штабних елементів партнерства й стан реалізації військових завдань, які були прийняті на Ризькому саміті глав держав і керівників урядів країн-членів НАТО.

Крім цього, було підбито підсумки виконання заходів робочого плану Військового комітету "Україна-НАТО" на 2007 рік, проаналізовано пріоритетні завдання євроатлантичної інтеграції в 2008 році.

У рамках заходів з реалізації плану військового комітету на 2008 рік заплановано штабні переговори 10-14 грудня в Норфолку (США).

Крім цього, у рамках програми "Партнерство заради миру" ухвалено рішення залучити до неї 6 українських військовослужбовців (усього 11 військовослужбовців з початку приєднання України до цієї програми).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: