Україна видаватиме візи за відбитками пальців, як і Європа

Після затвердження Європарламентом нових біометричних параметрів, які використовуватимуться у візах, до нововведення вирішили приєднатися і в Україні.

Київ працює над впровадженням оформлення віз іноземцям з взяттям біометричної інформації.

Про це заявив прес-секретар МЗС України Василь Кирилич, коментуючи впровадження європейською стороною оформлення шенгенських віз з біометричними ідентифікаторами.

"В Україні проводяться роботи, вживаються заходи для можливого впровадження на певному етапі так званих біометричних даних", - сказав Кирилич.

Дипломат підкреслив, що взяття біометричних даних при оформленні віз викликано необхідністю забезпечення відповідного рівня ідентифікації візових аплікантів з метою припинення використання підроблених паспортних документів.

Також він поінформував, що на сьогодні оформлення віз громадянам України з фіксацією біометричних даних здійснюється посольствами США і Великобританії, тому це не є новиною для українських громадян.

Нагадаємо, Європарламент 25 березня затвердив нові біометричні параметри, що будуть використовуватися у візах, які видаються країнами ЄС.

Серед іншого для видачі віз необхідно буде надати цифрове фото і відбитки десяти пальців. Використання нових біометричних даних у візах дозволить "з абсолютною точністю" перевіряти особистість громадян, що одержують візи.

Читайте також:

Європа стала вдвічі рідше відмовляти українцям у візах

Україна готує візовий режим для європейців

Для отримання візи в ЄС вимагатимуть відбитки пальців

Ізраїль готовий скасувати візи для українців

ВідеоКирилич про візи за відбитками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: