Україна віддала родині геїв хлопчика, якого виносила сурогатна мати

Подружжю бельгійських гомосексуалістів нарешті вдалося забрати до себе 2,5-річного Самуеля, якого для них виносила і народила сурогатна мати з Харкова.

Родині бельгійських гомосексуалістів - тренеру з фітнесу Лорану Гіляйну та його партнеру, лікарю-кардіологу - нарешті вдалося забрати з України хлопчика, якого народила сурогатна мати з Харкова за 4,5 тисячі доларів.

Більше двох років дитина переходила з однієї чужої родини до іншої, потім потрапила до інтернату і пережила спробу незаконного вивезення за кордон. Тепер 2,5-річний Самуель побачиться зі своїми новими батьками.

27-річний Лоран Гіляйн - біологічний батько дитини. Від його генетичного матеріалу сурогатна мама народила Самуеля, однак оскільки у Бельгії сурогатного материнства не існує, то Гіляйну не вдалося отримати бельгійський паспорт для дитини.

Поки іноземці залагоджували юридичні питання, дитину віддали на виховання літній жінці з Харкова. Через тривалий час харківська фірма пригрозила іноземцям віддати дитину у дитячий будинок і тоді ті зважилися переправити хлопчика через кордон нелегально. У березні 2010 Самуеля затримали українські прикордонники. Його вивозили до ЄС дві іноземки. На довгі місяці дитина потрапила до притулку.

Тепер ця історія нарешті завершується. У Бельгії місцевий суд дозволив видати хлопчикові тимчасовий паспорт, а українське відділення у справах дітей погодилося з аргументами адвоката бельгійських батьків і дозволило вивезти Самуеля за кордон. Хлопчик поїде зі Львова до Варшави, де його зустрінуть нові батьки.

Читайте також:

Українських сиріт дозволять всиновлювати геям та лесбіянкам

Парі бельгійських геїв не віддають сина, якого їм народила українка за 4,5 тисяч доларів

Елтон Джон не усиновив українського хлопчика через його маму

Україна не віддає американцям дитину, яку виносила сурогатна матір

ВідеоКонтрабандний хлопчик

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: