Україна відкрила справу проти 23 артистів з Росії, які виступали на відкритті Керченського мосту

Україна відкрила справу проти 23 артистів з Росії, які виступали на відкритті Керченського мосту

Фото: Associated Press

Артистам загрожує позбавлення волі на термін від трьох до п'яти років.

Українські правоохоронці завели кримінальну справу на 23 російських артистів, які виступали на відкритті Керченського мосту. Їм інкримінують незаконний в'їзд на тимчасово окупований півострів.

Про це йдеться в повідомленні прокуратури АР Крим і Севастополя на Telegram-каналі. 

"Розпочато кримінальне провадження за фактом незаконного в’їзду\виїзду з\на окупований півострів 23 російських артистів, що прямували до Криму для  виступу на концерті з нагоди відкриття  незаконно побудованого мосту через Керченську протоку. Кримінальне провадження розпочато за зверненням голови ГО "Євромайдан-Крим" Сергія Мокренюка. Протиправні дії зазначених громадян Російської Федерації кваліфіковано за ч. 2 ст. 332-1 КК України", - йдеться у повідомленні. 

У зверненні до правоохоронних органів зазначено, що у концерті у травні 2018 року брали участь Дмитро Харатьян, Валєрія, Микола Кім, Олександр Маршал, Зара, Діма Білан, Денис Майданов, Олександр Скляр, Ольга Кормухіна, Лариса Доліна, Альона Свірідова, Роман Пашков, Олег Газманов, Жасмін, Грігорій Лєпс, Юліанна Караулова, Олександр Буйнов, Пєлагєя, Стас П’єха, Олег Шаумаров, Юлія Волкова, Наталія Майданова, Руслан Тагієв.

Ці особи порушили порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї з метою заподіяння шкоди інтересам держави та 15 травня 2018 року взяли участь у концерті, присвяченому урочистому відкриттю транспортного переходу через Керченську протоку.

Зауважимо, іноземні артисти, які відвідують з гастролями окупований Росією Крим через закриті Україною пункти пропуску, порушують українське законодавство.

Нагадаємо, фотомодель та актриса з Росії отримала трирічну заборону в'їзду до України від українських прикордонників. Громадянка РФ незаконно відвідувала тимчасово окупований Крим.

Повʼязані теми:

Наступна публікація