Україна відкрила всі газопроводи для транзиту газу

Україна відкрила всі газопроводи для транзиту російського газу через свою територію. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Україна відкрила всі газопроводи для транзиту російського газу через свою територію. Про це говориться в поширеному у вівторок в Брюсселі повідомленні Єврокомісії.

"Головний інженер пан Беккер з "Укртрансгаза" підтверджує, що всі газопроводи з українського боку відкриті", - повідомляється в прес-релізі.

У ньому говориться, що в цілому клієнти "Газпрому" в Європі отримають протягом сьогоднішнього "газового дня" 335 мільйонів кубометрів "блакитного палива".

Україна у вівторок відновила транзит російського газу. Російський газ почав поступати до Словаччини, яка повністю залежить від постачань "блакитного палива" з РФ, залишалася без нього два тижні. Пізніше російський газ досяг Угорщини.

"Газпром" припинив постачання газу споживачам України з 1 січня через відсутність контракту на 2009 рік, а 7 січня Росія повністю припинила постачання газу до Європи, оскільки Україна перекрила транзитні газопроводи. В результаті багато європейських країн, перш за все в Східній Європі, зіткнулися з труднощами в забезпеченні побутових і промислових споживачів газом. Російський газовий холдинг з 13 січня намагався відновити транзит газу до Європи, проте Україна відхилювала заявки на прокачування газу.

Напередодні "Нафтогаз України" і "Газпром" підписали угоди про поставки газу і його транзит до Європи на 10 років.


Читайте  також:
Тимошенко: газ для України буде по 228 доларів
Європа отримала російський газ
Євросоюз: українська труба і російський газ ненадійні

ВідеоУкраїна відкрила всі газопроводи для транзиту газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: