Україна відмовилась від вимоги вислати російського консула

МЗС сподівається, що у відповідь Росія відмовиться від спроби відкликати українських дипломатів.

Офіційний Київ відкликав ноту, в якій рекомендував російській стороні достроково припинити повноваження генерального консула РФ в Одесі Олександра Грачова. Про це повідомило інформоване джерело в МЗС України.

"Таким чином, припинена процедура ухвалення рішення про припинення повноважень Грачова", - сказав він.

Джерело також додало, що це дає підстави вважати, що буде припинено процедуру відкликання українського генерального консула у Санкт-Петербурзі Наталії Прокопович.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що МЗС України відкликало акредитацію співробітника посольства Росії в Україні, який займається діяльністю Чорноморського флоту РФ, радника посольства Володимира Лисенка, а також висилає з країни генерального консула РФ в Одесі Олександра Грачова.

За даними ЗМІ, офіційний Київ мотивував бажання вислати з країни дипломатів Лисенка та Грачова тим, що вони працювали на російську розвідку.

29 липня МЗС Росії запропонувало послу України в Москві Костянтину Грищенку достроково завершити місію генконсула України в Санкт-Петербурзі Наталії Прокопович й радника посольства України в Москві Ігоря Березкіна.

Офіційною причиною такого кроку були названі "недружні дії української влади відносно двох дипломатичних представників Росії в Україні".

Читайте також:

Російські дипломати, яких висилає Україна, працювали на спецслужби

МЗС України обурений дипломатичним демаршем Росії

Росія висилає українського радника з питань ЧФ у Криму

МЗС РФ: Україна навіть провокацію влаштувати не може

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: