Україна відмовилась від закупівлі вакцини проти грипу

На державні закупівлі ліків проти грипу в України немає грошей. Уся надія в боротьбі з новим грипом, "свинячим", на гуманітарну допомогу.

Міністерство охорони здоров'я не має наміру купувати іноземну вакцину проти грипу.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я Валерій Бідний. "Проти грипу - ні. У нас не передбачено грошей сьогодні для державної покупки вакцини (від грипу)", - сказав він.

В той же час, Бідний повідомив, що для боротьби зі "свинячим" грипом A(H1N1) Україна отримала гуманітарну допомогу від Всесвітньої організації охорони здоров'я.

"По свинячому грипу конкретно ми отримали гуманітарну допомогу за рахунок ВООЗівських грошей", - сказав він.

При цьому заступник міністра не уточнив суму допомоги. Бідний відзначив, що на сьогоднішній день в Україні не зафіксовані нові випадки захворювання на цей грип.

Він додав, що МОЗ активно працює над створенням Українського центру грипу, проводиться моніторинг, розробляється програма забезпечення профілактики грипу A(H1N1) серед населення.

Нагадаємо, у червні міністр охорони здоров'я Василь Князевич виключив створення вітчизняної вакцини проти грипу A/H1N1 до осені.

На початку червня Міністерство охорони здоров'я підтвердило перший випадок зараження громадянина України грипом A/H1N1, а на початку серпня 4 українки було госпіталізовано з грипом A/H1N1 у Франції.

Читайте також:

Четверо українських туристів захворіли на свинячий грип

Український хлопчик заразився на свинячий грип у Росії

Ізраїль планує провести вакцинацію всього населення від грипу A

Число жертв грипу А у світі наблизилося до тисячі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: