Україна відновила пошук нафти та газу на Чорноморському шельфі

Події в Криму значно прискорили роботи.

Напередодні вийшло в море єдине в державі науково-дослідне судно "Пошуковець", яке призначене для пошуку нафти та газу, йдеться в ТСН.12.00.

Протягом десятиденної експедиції науковці проведуть сейсморозвідку в районі Кілійсько-Зміїного уступу та Криловського прогину. На північно-західному шельфі, за попередніми підрахунками, в надрах може бути до 40 мільярдів кубометрів природного газу.

Науковець Ігор Сучков йде в рейс після понад двадцятирічної перерви. Кілька років пошук нових родовищ нафти та газу в Україні не проводили взагалі.

Пошукові роботи поновили після трирічної перерви. Заради експедиції судно відремонтували та доукомплектовали. Кажуть, що вклалися у мінімум: три мільйони гривень. Події в Криму значно прискорили роботи.

В Україні це єдине судно, що може займатися геологічною розвідкою в морі. Одинадцять членів екіпажу і шестеро науковців проведуть в Чорному морі десять днів. На цей нетривалий термін вони поставили досить амбітні завдання.

Якщо розвідка буде успішною, а інвестори захочуть вкластися у видобуток, вже за три роки нове родовище можна буде розробляти.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: