Україна відновлює рейси до Західної Європи

Найбільші українські авіаперевізники виконують більшість рейсів до Західної Європи після авіаколапсу, викликаного виверженням ісландського вулкана.

Найбільші авіакомпанії України виконують більшість запланованих рейсів до Західної Європи. Проте ряд напрямків досі залишається закритим.

Так, авіакомпанія "АероСвіт" сьогодні виконала всі заплановані рейси. Є лише невеликі затримки, пов'язані з необхідністю відновити графік польотів після скасування і перенесення рейсів, розповів прес-секретар компанії Сергій Куніцин.

За інформацією Куніцина, аеропорт в Будапешті 20 квітня відкритий до 18:00 за київським часом, проте компанія встигла відправити туди пасажирів денним рейсом.

Прес-секретар "АероСвіту" також відзначив, що вчора, 19 квітня, був "прорив до Європи", коли компанії вдалося виконати польоти, які раніше були закриті.

Авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" (МАУ) 19 квітня, доставила з Туреччини та Єгипту в Україну всіх пасажирів раніше затриманих чартерних рейсів.

У вівторок, 20 квітня, чартерний рейс Київ – Таба планується до виконання без затримок.

Загалом, у зв`язку з форс-мажорною ситуацією, що склалася через виверження вулкану в Ісландії, в період із 15 по 18 квітня авіакомпанія МАУ змушена була затримати 11 чартерних рейсів, що вилітають із України, й скасувати один чартерний рейс.

У зв`язку з тим, що обмеження польотів у повітряному просторі ряду регіонів можуть бути продовжені, пасажирам чартерних рейсів рекомендується уточнювати інформацію про час вильоту в своїх туроператорів.

Авіакомпанії рекомендують пасажирам не виїжджати в аеропорт, поки у них не буде точної інформації про те, що рейс виконується.

Як повідомлялося, в Україні в зв'язку з переміщенням хмари вулканічного попелу через виверження вулкана в Ісландії чотири з п'яти повітряних зон знову закриті.

Міжнародний аеропорт "Бориспіль" працює в штатному режимі. На сьогодні не виконуються рейси тільки до тих аеропортів Європи, які закриті, зокрема Парижу, Брюсселю, Дюссельдорфу.

Як вирішила влада ЄС, рейси будуть вводитися поступово. Очікується, що авіасполучення в повному обсязі відновиться тільки до четверга. Відкриваються аеропорти Австрії, Бельгії, Великобританії, Болгарії, Франції, Італії, Литви, Люксембургу, Нідерландів, Словаччини, Швеції, Швейцарії. До 18:00 до цих країн приєднаються Чехія, Фінляндія та Ірландія.

Читайте також:

У Європі ще діють обмеження на польоти: довідка

Хмара вулканічного попелу закрила 4 з 5 повітряних зон України

Європа відновлює польоти після п'яти днів "повітряного карантину"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: