Україна відправила до Косова чергову "партію" миротворців

До Косова поїхали ще 98 українських військовослужбовців, серед них жінка-офіцер, яка стане першою українкою у штабі сил КФОР.

До Косова вирушила друга група українських миротворців - 98 військовослужбовців.

Чергова ротація національного підрозділу спільного українсько-польського миротворчого батальйону "Укрполбат" триватиме з 1 по 18 листопада.

Миротворців замінятимуть у два етапи, перевезення забезпечать залізничним та автомобільним транспортом.

До речі, серед тих, хто в рамках ротації прибуде на заміну українським офіцерам у Косовому буде й жінка-офіцер майор Валерія Парада. Вона вперше представлятиме жінок-офіцерів ЗСУ у штабі сил КФОР.

У рамках ротації відбудеться повна заміна особового складу українського миротворчого контингенту та українських офіцерів у штабі сил KFOR та штабі багатонаціональної тактичної групи East у Косовому - 184 військовослужбовця.

Підрозділи Збройних сил України виконують миротворчі завдання у Косові з 1 вересня 1999 року.

Серед основних завдань, які покладаються на особовий склад українського контингенту - патрулювання, забезпечення безпеки пересування місцевих жителів, несення служби на спостережних постах, надання гуманітарної допомоги, перевірка автомобільного транспорту та населення на предмет наявності зброї, вибухівки, наркотичних речовин та контрабанди, охорона історичних пам'ятників тощо.

Читайте також:

ООН заборгувала Україні 6 мільйонів доларів

День миротворців: у "гарячих точках" служить півтисячі українців

В Афганістані збили вертоліт з українцями

Українські миротворці повернулися з Іраку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: