Україна відправила в Ірак першу партію БТР-4

Україна відправила 26 бронетранспортерів БТР-4 в Ірак. В рамках контракту готується ще одна партія у 62 БТРи.

У середу, 20 квітня, державне підприємство "Завод ім. Малишева" відвантажило зі своєї території для направлення Збройним силам Іраку 26 бронетранспортерів БТР-4.

Постачання здійснюються в рамках контракту між Україною та Іраком, який було підписано в 2009 році.

За словами генерального директора ДП "Завод ім. Малишева" Володимира Мазіна, першу партію було виготовлено ​​у досить складних умовах і в короткі терміни. Іракські замовники при підписанні акту здачі-прийому практично не мали зауважень до машин.

Зараз завод приступає до роботи над другою партією з 62 БТРів. Терміни їхньої здачі та направлення до Іраку поки не визначено.

Як повідомлялося раніше, під час прийому першої партії українська бронетехніка отримала високу оцінку іракської сторони при мінімальній кількості зауважень.

Нагадаємо, що контракт на постачання до Іраку 420-ти БТР-4 вартістю 457 млн ​​дол було підписано у 2009 році.

Раніше повідомлялося про зрив постачань техніки.

Відзначимо, БТР-4 "Буцефал" - український бронетранспортер. Розроблено його на початку 2000-х років Харківським конструкторським бюро ім. Морозова.

БТР-4 призначено для транспортування особового складу мотострілкових підрозділів і їх вогневої підтримки в бою. БТР використовується для оснащення підрозділів здатних вести бойові дії в різних умовах, у тому числі в умовах застосування противником зброї масового ураження.

ТР може бути базовою машиною для оснащення спеціальних сил швидкого реагування і морської піхоти. БТР може виконувати поставлені завдання як удень, так і вночі, у різних кліматичних умовах, на дорогах з різним покриттям і в умовах повного бездоріжжя. Діапазон робочих температур навколишнього повітря від - 40 до +55°C.

Читайте також:

Перу хоче воювати українською зброєю

Україна представила новітній танк на виставці озброєнь

Ірак не буде штрафувати Україну за зрив військових контрактів

ВідеоБТР для Іраку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: