Україна відправить у Лівію морських піхотинців

Корабль ВМС України "Костянтин Ольшанський" вирушить до берегів Лівії для евакуація українських громадян із зони бойових дій.

У Севастополі готується до виходу до берегів Лівії великий десантний корабель "Костянтин Ольшанський" Військово-морських Сил України.

Президент Віктор Янукович доручив Міністерству оборони використати "Костянтин Ольшанський" для забезпечення евакуації громадян України з Лівії.

В понеділок, 21 березня, з Феодосії в Севастополь прибув підрозділ морської піхоти ВМС України. Морські піхотинці знаходитимуться на борту "Костянтина Ольшанского" для охорони корабля і майбутніх пасажирів.

Як розповів начальник прес-служби ВМС України, капітан першого рангу Олег Чубук, завдання корабля - евакуація українських громадян із зони бойових дій, які розгорнулися в Лівії.

За словами Чубука, говорити про дату виходу корабля в море поки зарано. "Поставлено завдання підготувати корабель. Запастися необхідним продовольством, перевірити технічний стан", - повідомив Чубук, акцентуючи увагу на тому, що взвод морської піхоти на кораблі перебуватиме виключно для охорони екіпажу і евакуйованих з Лівії українців.

За неофіційною інформацією, вихід великого десантного корабля "Костянтин Ольшанський" з Севастополя в Середземне море може відбутися вже у вівторок, 22 березня.

Читайте також:

Україна відмовилась бомбити Лівію

У Києві пройшла акція в підтримку Лівії: "Каддафі – патрони! США – ган*они!"

Янукович висловив свою думку щодо Лівії

Жириновський про бомбардування Лівії: "Ось вона і йде - Третя світова війна"

ВідеоУкраїна відправить у Лівію морських піхотинців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: