Україна вчитиметься воювати разом з Росією

Скасовані за часів Віктора Ющенка військові навчання будуть відновлені. У 2011 році заплановано проведення 3 спільних навчань з РФ, до яких також долучиться Білорусь.

Україна і Росія відновлюють проведення спільних військових навчань. Про це заявив міністр оборони Михайло Єжель.

"Співпраця з Російською Федерацією покращилася і розширилася. Ми відновили проведення тих навчань і програм, які з різних причин були тимчасово припинені", - сказав він.

Зокрема, за словами міністра, мова йде про україно-російські навчання "Фарватер миру", проведення яких було припинено у 2005 році. Єжель додав, що сторони також планують змінити масштаб цих навчань і зробити його більш насиченим.

"Ми хочемо зробити їх досить об'ємними, тобто з відпрацюванням таких завдань, як підняття сил по тривозі з їхнім виходом в зазначений район, з виконанням завдань протичовнової, протидесантної та протиповітряної оборони, конвоювання суден, забезпечення висадки десанту", - зазначив міністр.

Що стосується інших спільних з російською стороною навчань, то, за словами Єжеля, у 2011 році заплановано проведення 3 навчань: "Фарватер миру", навчання чергових сил протиповітряної оборони і навчання механізованих підрозділів у тристоронньому форматі спільно з білоруською стороною.

Крім того, додав міністр, Україна отримала запрошення від російської сторони взяти участь у навчаннях сил протиповітряної оборони на російському полігоні "Ашулук" (Астраханська область Росії).

Міністр зазначив, що у Міноборони вже відпрацювали проект відповідного указу президента про затвердження плану міжнародних навчань на наступний рік, який на даний момент проходить міжвідомче узгодження в профільних міністерствах.

"Проектом передбачено проведення 21 навчань, з них 12 - на території Україні, 9 - за її межами", - повідомив Єжель.

Читайте також:

Українська армія стане боєздатною за шість років

Армії наказали щорічно проводити конкурс на знання української мови

ЧФ РФ віднині буде доповідати Україні про кожен свій крок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: