Україна відшкодує Севастополю 214 млн грн збитків за базування ЧФ РФ

У Севастополі незадоволені тим, що місто отримує недостатньо субвенцій з бюджету України за базування Чорноморського флоту Росії.

Кабінет міністрів у 2011 році планує надати Севастополю 214,6 млн гривень субвенції за базування Чорноморського флоту Росії на території міста. Про це заявив заступник голови Севастопольської міськадміністрації Ігор Локтіонов.

"Ми переконали керівництво Міністерства фінансів, що в 2011 році ми повинні отримали понад 214 млн гривень як субвенцію за базування Чорноморського флоту", - прокоментував він результати наради в Міністерстві фінансів 12 серпня.

З його слів, ця сума майже на 100 млн гривень більша, ніж у 2010 році.

При цьому, Локтіонов вважає, що Севастополь отримує недостатньо субвенцій за базування в місті Чорноморського флоту Росії.

Як відомо, Севастополь щороку отримує субвенції з держбюджету України у зв’язку з базуванням у місті Чорноморського флоту Росії. Кошти покликані покривати втрати бюджету міста від неотримання плати за оренду територій, на яких базується ЧФ РФ.

У 2006 році депутати Севастопольської міської ради ініціювали збільшення субвенцій за базування Чорноморського флоту Росії з 63 млн гривень до 104 млн гривень.

Читайте також:

Лужков упевнений, що ЧФ РФ залишиться у Севастополі назавжди

Путін подякував Януковичу за сприятливу атмосферу та Чорноморський флот

Половина українців рада Чорноморському флоту в Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: