Україна відсвяткує ювілей людини, яка допомогла Януковичу зняти судимості

Уряд готуватиметься до відзначення річниці від дня народження космонавта Георгія Берегового – земляка Віктора Януковича.

Георгій Береговой
Двічі герой Радянського Союзу Георгій Береговой
Кабмін має намір затвердити план заходів щодо святкування 90-річчя від дня народження космонавта Георгія Берегового – земляка Віктора Януковича, який свого часу клопотав про зняття судимостей з майбутнього президента України.

Прем’єр-міністр Микола Азаров на засіданні уряду 26 січня закликав готуватися до відзначення цієї річниці на високому рівні.

"Георгій Тимофійович – двічі герой Радянського Союзу і один з радянських космонавтів, який одним з перших отримав звання героїв за мужність у повітряних боях під час Великої вітчизняної війни", - сказав він.

"До 15 квітня залишилося небагато часу, тому прошу оргкомітет та всіх членів уряду приділити особливу увагу і підготуватися до відзначення цієї річниці на високому рівні", - додав він.

Також, за словами Азарова, на засіданні уряду у середу має бути ухвалений план заходів щодо виконання Україною зобов’язань перед Радою Європи, зокрема, "щодо боротьби з корупцією, вдосконалення виборчого законодавства, розвитку громадянського суспільства, впровадження судової реформи, дотримання прав і свобод людини тощо".

Читайте також:

Азаров порадив іноземцям не читати українських газет

Бідніші за Януковича тільки президенти Афганістану і Зімбабве

Янукович подарував українській бібліотеці в Москві свої книжки

ВідеоУкраїна відсвяткує ювілей людини, яка допомогла Януковичу зняти судимості

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: