Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна відзначає Всесвітній день відповідального споживання пива

Компанії проводять ряд акцій, де акцентують увагу українців на гострій проблемі – продажу алкоголю неповнолітнім.

14 вересня – Всесвітній день відповідального споживання пива. Цього дня у країнах всього світу проводяться заходи та акції, головна мета яких – закликати людей до відповідального споживання та сформувати правильне ставлення до алкоголю. Ця акція проводиться і в Україні завдяки ініціативі двох найбільших пивоварних компаній - Carlsberg Ukraine та AB InBev Efes.

Компанії проводять ряд акцій, де акцентують увагу українців на гострій проблемі – продажу алкоголю неповнолітнім. Представники AB InBev Efes та Carlsberg Ukraine об’єдналися, щоб вирішити цю проблему. 14 вересня співробітники обох компаній проведуть бесіди з персоналом місць торгівлі та донесуть, яким чином свідоме ставлення до продажу може вплинути на майбутнє підростаючого покоління. Але це тільки частина справи, адже найбільший вплив на дітей у формуванні ставлення до алкоголю мають батьки.

За ініціативи двох компаній, до Дня відповідального споживання пива був створений проект у Facebook, до якого приєдналася відомий український психолог Наталія Холоденко. Вона наголошує, саме батьки мають налагодити стосунки зі своїми дітьми та знайти правильний підхід, аби пояснити, що алкоголь – не для підлітків. Передусім необхідно на власному прикладі показати відповідальне ставлення до алкоголю, адже діти – це віддзеркалення батьків. "Типова помилка мами чи тата – випивати разом зі своїм чадом. Судження "нехай п’є з нами, аніж деінде" - хибне. Імовірніше ваша дитина випиватиме і з вами, і деінде", - зауважує Наталія. Головна порада для батьків, які відчули запах алкоголю від дитини – не починати скандал чи нарікання на друзів підлітка. Така поведінка лише погіршить стосунки у сім’ї. Часом, потрібно стати щирим другом, адже дуже важливо, щоб дитина не боялася відверто говорити де, з ким та як вона проводить вільний час.

Батьки, які хочуть налагодити тісний контакт зі своїми дітьми, зможуть отримати корисні рекомендації. У рамках акції до Дня відповідального споживання пива створено унікальний спецпроект "Чек-лист для батьків #будьмо_відповідальні", в якому турботливі мами і тата знайдуть відповіді на всі свої запитання. На сторінці зібрано поради та практичні завдання від провідних психологів України.  Всі небайдужі до даної проблеми отримають доступ до матеріалів.

Кожен має можливість підтримати День відповідального споживання пива. 14 вересня у мережі Faceboоk на сторінці проекту "Чек-лист #будьмо_відповідальні" стартує флешмоб. Взяти участь дуже просто – потрібно лише розмістити рамку проекту на своєму фото у профілі сторінки. Покажіть свою стійку позицію та формуйте щасливе майбутнє молодого покоління!

Залиште свій коментар

Вибір редакції