Україна вимагає покарати російських матросів, які підстрелили студентку

МЗС України вважає, що інцидент стався через порушення командуванням ЧФ Росії угоди про статус та умови перебування флоту.

Україна сподівається, що Росія притягне до відповідальності винних у пораненні української дівчини під час навчань на полігоні Чорноморського флоту Росії в Севастополі.

Вербальну ноту з цього приводу вручив на зустрічі виконувач обов'язків першого заступника міністра закордонних справ Юрій Костенко тимчасовому повіреному у справах Росії Всеволоду Лоскутову.

Зокрема, у ході зустрічі Костенко висловив глибоку стурбованість з приводу порушення командуванням ЧФ Росії угоди про статус та умови перебування флоту на території України.

"Нехтування вимогами зазначеної угоди завдало серйозної шкоди для життя й здоров'я громадянки України", - сказано в повідомленні вітчизняного МЗС.

МЗС вважає, що цей інцидент стався через ігнорування російською стороною положень угоди й правил проведення навчань із використанням стрілецької зброї.

Міністерство розраховує, що російська сторона надалі буде дотримуватися взятих на себе міжнародних зобов'язань, ретельно розслідуватиме цей трагічний інцидент, притягне до відповідальності винних і компенсує заподіяний збиток потерпілій.

Також МЗС сподівається, що Росія надасть відповідну офіційну інформацію українській стороні.

Як відомо, дівчина отримала поранення під час навчань на полігоні Чорноморського флоту Росії в Севастополі.

Прес-служба ЧФ РФ заявляла про те, що дівчина та кілька інших місцевих жителів проникли на територію полігону, проігнорувавши попереджувальні написи.

Читайте також:

На стрільбищі Чорноморського флота в Криму поранили студентку

Богословська вимагає поділити Севастополь між Україною та Росією

Патріарх вважає, що флот в Севастополі розділили "трагічні події"

Україна вже готує документи для виведення ЧФ Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: