Україна вимагає від Нігерії пояснити причини затримання Ан-12

Нігерійська сторона наразі утримується від надання офіційної інформації щодо обставин і причин затримання українського літака.

Український літак Ан-12, який відпустили нігерійські спецслужби після затримання, досі перебуває в Нігерії. Нігерійська сторона наразі утримується від надання офіційної інформації щодо причин затримання літака.

Про це сьогодні, 30 червня, повідомив на брифінгу керівник прес-служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич.

"За інформацією, отриманою від Посольства України в Нігерії, нігерійська сторона наразі утримується від надання офіційної інформації щодо обставин і причин затримання українського літака", - сказав Кирилич.

Він зазначив, що літак досі перебуває на території Нігерії. Члени екіпажу - 7 громадян України - продовжують перебувати в одній з кімнат відпочинку аеропорту міста Кано, де затримали український літак.

За словами Кирилича, сьогодні відбудеться зустріч тимчасового повіреного України в Нігерії з першим заступником міністра оборони Нігерії з питання подальшої долі літака Ан-12.

"Тимчасовий повірений України в Нігерії підніме питання про надання офіційної інформації щодо причин та обставин затримання літака і про видачу дозволу на зустріч з членами екіпажу", - сказав він.

Водночас, Кирилич уточнив, що попередньо МЗС Нігерії вже дало дозвіл на таку зустріч, але останнє слово має сказати Міністерство оборони Нігерії.

Як повідомлялося, у п'ятницю, 26 червня, Степан Гавриш повідомив, що Нігерія не має жодних претензій ні до України, ні до компанії-власника затриманого літака, і АН-12 найближчим часом отримає право на виліт з країни.

Раніше керівник зовнішньої розвідки України Микола Маломуж заявляв, що літак затримали через порушення процедури декларування вантажу, зокрема, трьох тонн мін та мінометів.

Читайте також:

Нігерія відпустить український літак зі зброєю

В Нігерії затримали український літак зі зброєю

Затриманий у Нігерії літак виявився українським, зброя - гвінейською

Український літак в Нігерії затримали за неправильне декларування мінометів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: