Україна вимагає від Росії у чотири рази більше газу

Припускається, що більша частина цього газу не продається зараз споживачам, а накачується у підземні сховища.

Україна збільшила заявку на купівлю газу в липні у чотири рази порівняно з закупленим у червні, повідомив офіційний представник російського газового холдингу Сергій Купріянов.

За його словами, у червні відбір газу склав 33 мільйони кубічних метри на добу. "А в липні Україна підняла заявку вже до 120 мільйонів кубічних метрів на добу. Фактичний відбір газу в перший тиждень липня Україна збільшила в 4 рази!

Очевидно, що більша частина цього газу не продається зараз споживачам, а накачується у підземні сховища, а значить, платіж на початку серпня стане певним кордоном і для української компанії, і для країн, зацікавлених у транзиті через Україну. Адже рішення щодо спільного фінансування "Нафтогазу", до чого російська сторона закликає вже давно, поки що не знайдено", - заявив Купріянов.

Також офіційний представник російського газового холдингу Сергій Купріянов підтвердив, що"Нафтогаз України" повністю оплатив червневі постачання газу.

"Дійсно, НАК "Нафтогаз України" повністю оплатив червневі постачання газу. Це добре, але очікувано, з огляду на вкрай низький відбір газу в минулому місяці - в середньому близько 33 мільйони кубічних метра на добу", - сказав він.

Нагадаємо, у понеділок, 6 липня, НАК "Нафтогаз України" завершив оплату поставок російського газу в червні поточного року.

Раніше цього дня "Газпром" знову заговорив про фінансові проблеми України та попередив про високу ймовірність нової "газової війни" двох країн.

До цього глава "Газпрому" Олексій Міллер обсяг закупівлі газу Україною в липні буде значно вищим за обсяги червня і навіть травня.

Крім того, він додав, що в серпні і вересні обсяги закупівлі газу будуть на рівні липня.

Читайте також:

ЗМІ: близька до Путіна компанія дасть "Нафтогазу" 4 млрд доларів

"Нафтогаз" запевнив, що не має конкурентів з постачання російського газу

Європа хоче бачити прозоре фінансування "Нафтогазу"

"Газпром" сподівається, що Україна купуватиме більше газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: