Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці сплять більше за сусідів, але є найбіднішими. Рейтинг Всесвітнього економічного форуму в інфографіці

Серед європейських країн найбільше сплять у Франції та Нідерландах.

У рейтингу країн за якістю сну Україна випередила своїх найближчих сусідів: Польщу, Росію та Румунію. Таким чином, сон українців триває понад 7 годин (близько 7,15 години).

Такий рейтинг країн публікує сайт Всесвітнього економічного форуму за результатами опитування у спеціальному додатку Sleep Cycle.

рейтинг якості сну країн світу, інфографіка
ТСН.ua

Відповідно до рейтингу, найбільш сплячою країною виявилася Нова Зеландія, де середня тривалість сну становить 7,5 годин.

Серед країн, які також цінять сон свого населення, – Фінляндія, Нідерланди, Австралія, Велика Британія, Бельгія та Ірландія. Ці країни також сплять по 7,5 години.

А ось розвинені економіки світу, такі як Південна Корея, Японія та Саудівська Аравія виявилися найгіршими у рейтингу – усього 6,15 години сну. У Японії навіть зафіксовані випадки смерті від недосипання. Це так званий феномен каросі - явище раптової смерті внаслідок перепрацювання.

Відповідно до результатів дослідження Rand Corporation, в Японії щорічно через недосипання людей втрачається 600 тисяч робочих днів. США втрачають близько 1,2 млн робочих днів на рік, а Велика Британія та Німеччина близько 200 тисяч.

Такі втрати негативно відображаються на економіці країн. Так, США на рік втрачають близько $411 млрд, що становить 2,28% від ВВП країни. Японія втрачає $138 млрд (2,92% від ВВП), Німеччина  - $60 млрд (1,56% від ВВП), Велика Британія $50 млрд (1,86% від ВВП).

Нагадаємо, Україна посіла сьоме місце в міжнародному рейтингу бідності країн, який щороку складає видання Bloomberg. Гірші від України справи лише у Венесуелі (перша сходинка), Південній Африці, Аргентині, Греції, Туреччині та Іспанії. Натомість, Польща, Росія та Румунія випереджають Україну за рівнем бідності.

Залиште свій коментар

Вибір редакції