Україна виплатить 6 тисяч євро екс-міліціонеру за приниження гідності

Мустафаєв обвинувачувався в жорстокому поводженні з підозрюваними та їх родичами. У січні 2006 року він був визнаний винним і засуджений до 3 років позбавлення волі.

Європейський суд з прав людини зобов'язав Україну виплатити 6 тис. євро компенсації за моральні збитки 29-річному Айдеру Мустафаєву за поводження у слідчому ізоляторі, яке принижує гідність. Відповідне рішення суд прийняв на засіданні 13 жовтня.

Як повідомляється, Мустафаєв був співробітником міліції, у лютому 2005 року він був арештований за обвинуваченням у зловживанні службовими повноваженнями.

Мустафаєв обвинувачувався в жорстокому поводженні з підозрюваними та їх родичами. У січні 2006 року він був визнаний винним і засуджений до 3 років позбавлення волі.

Засуджений скаржився на незаконність досудового утримання під вартою в період із серпня 2005 року до січня 2006 року, а також на умови цього утримання.

Одностайною ухвалою суд визнав факт поводження, що принижує гідність, а також факт порушення права на свободу і безпеку.

Нагадаємо, наприкінці вересня Європейський суд з прав людини зобов'язав Україну виплатити 8 тис. євро компенсації за моральний збиток 40-річному уродженцеві Харкова Валерію Третякову за надмірну тривалість утримання його під вартою до засудження.

Відповідно до звіту комітету міністрів Ради Європи в 2010 році, Європейський суд з прав людини поставив зобов'язав Україну виплатити 2,5 млн євро за своїми рішеннями щодо заяв громадян України про порушення своїх прав.

Читайте також:

Європейський суд зобов'язав Україну сплатити жертві міліції 48 тис. євро

Європейський суд визнав Ходорковського злочинцем, але виплатив компенсацію

Львівські вчителі відсудили борги по зарплаті через Європейський суд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: